TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jedna oferta na tramwaje dla Petersburga. I zawrotne tempo
InfoTram.pl - Opublikowano: 07.05.2019 13:12:57 2 komentarze
Jedna oferta na tramwaje dla Petersburga. I zawrotne tempo

Tylko jedna firma chce dostarczyć niskopodłogowe tramwaje do Petersburga. To Transport Systems, która zaoferowała tramwaje Vityaz.

Tylko jedna firma chce dostarczyć niskopodłogowe tramwaje do Petersburga. To Transport Systems, która zaoferowała tramwaje Vityaz.

Za 21 tramwajów miasto będzie musiało zapłacić ponad 2 mld rubli. Dostawa ma być zrealizowana w ciągu 3 miesięcy. Iście rekordowe tempo, które skutecznie wyeliminowało konkurencję, która nawet nie próbowała powalczyć. Jest ono podyktowane m.in. zbliżającymi się wyborami.

Rosyjskie media spekulują, że Petersburg dostanie wagony, który pierwotnie miały trafić do Moskwy. Według założeń przetargowych mają być one całkowicie niskopodłogowe, jednokierunkowe z monitoringiem i wi-fi w kabinie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Petersburg
Rosja
przetarg
  • Combino – 08.05.2019

    No cóż... firma przeniosła się do Sankt-Petersburga,to trzeba było ją podkarmić zamówieniem. A w Rosji dodatkowo nie muszą się tak krępować jakimiś PZP jak u nas,to i poszło szybko i bez protestów ;)Tak na serio to po prostu (jak w tekście) poszły wozy z moskiewskiego ciągu produkcji. Zbliżające się wybory... to dlatego takie piękne bajki w Kaliningradzie słychać (a dostaną pewnie tyle samo,ile wyszło z opowieści przed mundialem w 2018).

  • mechanik – 09.05.2019

    Wielki szacun. Potrafiono odrobić zaległości i na bazie dostępnych podzespołów stworzyć seryjny produkt z bdb stosunkiem cena/jakość. Z tego może nabijać się tylko combi no, z podobnie załamującym efektem jak przy NF6D.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.