TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jedna oferta na prowadzenie autobusów SPAD Szczecin
INFOBUS.PL - Opublikowano: 12.12.2019 15:00:34
fot. SPAD Szczecin

SPAD Szczecin szuka firmy, która doraźnie wesprze ją zewnętrznymi kierowcami. W jakim zakresie miałoby się ono odbywać? Nie wiadomo. Ale wiadomo, że udało się taką firmę znaleźć.

SPAD Szczecin szuka firmy, która doraźnie wesprze ją zewnętrznymi kierowcami. W jakim zakresie miałoby się ono odbywać? Nie wiadomo. Ale wiadomo, że udało się taką firmę znaleźć.

Przetargowe ABC
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę na rzecz SPAD doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych zamawiającego, w ramach wykonywania regularnych przewozów pasażerskich w komunikacji zbiorowej na terenie Gminy Miasto Szczecin i gmin sąsiadujących oraz czynności dodatkowych wynikających z realizacji tych zadań w przez cały 2020 r.

Świadczenie przez wykonawcę na rzecz zamawiającego usług w zakresie prowadzenia pojazdów zamawiającego odbywać się będzie w ramach określonych przez zamawiającego zadaniach przewozowych lub czynności dodatkowych, w określonych terminach i wymiarze wynikającym z otrzymanych grafików i potwierdzonych w treści każdorazowego zapotrzebowania. 

Wykonawca zobowiązany będzie do obsługi linii komunikacyjnych obsługiwanych przez zamawiającego t.j.: 

  • pospieszne: A, B, C, F, G i H
  • zwykłe: 54, 55, 56, 61, 62, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 77, 79, 84, 91, 93, 94, 96 i 97
  • nocne: 533, 534 

W grę wchodzą także inne linie wprowadzone do obsługi przez zamawiającego, przez Organizatora komunikacji zbiorowej z ramienia Gminy Miasto Szczecin. Ponadto, zamawiający realizuje przewozy na liniach pracowniczych oraz przewozy okazjonalne. Zamawiający posiada do obsługi linii około 100 pojazdów.

Jedna oferta
Trzy dni temu, 9 grudnia minął termin składania ofert. SPAD na pozyskanie podwykonawcy zaplanował wydatek rzędu nie więcej niż 2 608 568 PLN brutto. Jedyna otwarta wtedy oferta zmieściła się w tych szacunkach. Przedstawiła ją firma HR Baranowski ze Szczecina proponując za usługę sumę 2 599 531,20 PLN brutto.

W tej sytuacji rozstrzygnięcie to formalność. Czekamy więc na werdykt SPAD.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
linie
kierowca
SPAD Szczecin
HR Baranowski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.