TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jaworzno: Za to policja zabiera prawo jazdy [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.05.2019 10:00:20
Jaworzno: Za to zabrali mu prawo jazdy

16 maja doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem autobusu PKM Jaworzno na przejeździe kolejowym w Ciężkowicach.

16 maja - około godziny 8:47 - doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem autobusu PKM Jaworzno na przejeździe kolejowym w Ciężkowicach. Pojazd wjechał na przejazd mimo, że zabraniała tego sygnalizacja świetlna.

Jak wynika z opublikowanego na portalu społecznościowym filmu, autobus wjechał na przejazd, gdy świeciło się czerwone światło, a szlaban był w trakcie opuszczania. Jeden ze szlabanów uderzył w pojazd, który zdążył opuścić przejazd przed całkowitym zamknięciem barier. Sprawą zajęła się jaworznicka policja oraz przedstawiciele PKM Jaworzno.

Kierowcy, następnego dnia od zdarzenia, odebrano prawo jazdy. Dodatkowo, sprawa trafiła do sądu, który zdecyduje o jego dalszych losach.

-"Sprawa jest dla PKM Jaworzno bezwzględnym priorytetem i korzystamy z każdego prawnie przewidzianego środka, by ją całkowicie wyjaśnić. Jak zawsze w pełni współpracujemy z Policją w celu dokładnego zbadania zdarzenia - czytamy w oświadczeniu Macieja Zaremby, rzecznika PKM Jaworzno.

Film możecie zobaczyć poniżej:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Jaworzno
  • Sebbastian Pioro – 28.05.2019

    Są rzeczy których kierowcy autobusu robić nie powinien. Od zawodowca więcej należy wymagać...

  • Adam Pustelniik – 28.05.2019

    Jeżeli miał czerwone światło to ok zawalił na całej lini. Ale jeżeli zwolnił bo są wertepy i nie widział czerwonego światła no to inna sprawa bo tam są rogatki automatyczne akurat ktoś jechał i miał kamerkę samochodową ale czy wjechał na czerwonym? Zwolnił bo są wertepy A SĄ WERTEPY pojechałby normalnie to by było że głupi i nie umie jeździć . Niech się lepsi wypowiedzą bo na kolei są kamery. NIKOGO TU NIE BRONIĘ są od tego inni.

  • Krzysztof Pogłódek – 29.05.2019

    Jakbym jechał tym autobusem to bym wpierdol spuścił temu kierowcy na najbliższym przystanku.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.