TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Japonia: Wodolot zderzył się z wielorybem
PAP InfoShip.pl - Opublikowano: 10.03.2019 14:00:30
Japonia: Prom zderzył się z wielorybem

9 marca aż 50 osób rannych w wyniku zderzenia wodolotu z morskim zwierzęciem

Około 50 osób zostało rannych w sobotę - 9 marca - w wyniku zderzenia wodolotu pasażerskiego najprawdopodobniej z morskim zwierzęciem u wybrzeży wyspy Sado na Morzu Japońskim - poinformowała japońska straż wybrzeża i miejscowe władze.

Cztery osoby doznały poważnych obrażeń - podała agencja Kyodo.

Według operatora wodolot, pomimo kolizji, dotarł on do celu - na wyspę Sado.

Jednostka ze 121 pasażerami i czterema członkami załogi na pokładzie wypłynęła z portu w Niigacie w środkowej części wyspy Honsiu o godz. 11.30 czasu lokalnego. Do zderzenia, najpewniej ze zwierzęciem morskim, doszło tuż po godz. 12; nie sprecyzowano jednak, jakie to było zwierzę.

Wyspa Sado znajduje się w pobliżu wybrzeży środkowego Honsiu. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
prom
Japonia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.