TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jakdojade.pl także w częstochowskiej komunikacji
TransInfo.pl - Opublikowano: 18.12.2019 15:30:09
Jakdojade.pl także w częstochowskiej komunikacji

Wejście plannera do Częstochowy to efekt realizacji zadania z .... Budżetu Obywatelskiego 2019.

Wejście plannera do Częstochowy to efekt realizacji zadania z .... Budżetu Obywatelskiego 2019.

Rozkłady i wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej w Częstochowie są już dostępne na popularnej platformie www.jakdojade.pl. To efekt realizacji kolejnego zadania w ramach V edycji budżetu obywatelskiego w 2019 roku.

Serwis oferuje łatwy dostęp do organizowanych przez Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie danych rozkładowych wszystkich linii komunikacyjnych (miejskich i podmiejskich) na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. Wystarczy zainstalować na smartfonie lub tablecie aplikację na urządzenia z Androidem lub iOS.

Jakdojade to również intuicyjna i wygodna wyszukiwarka połączeń, która pomaga zaplanować podróż w sposób optymalny różnymi środkami transportu zbiorowego w największych miastach naszego kraju.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
Jakdojade.pl
Częstochowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.