TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Helmut do samodzielnego montażu
InfoTram.pl - Opublikowano: 02.01.2018 09:11:16
Helmut do samodzielnego montażu

Sami możecie zrobić sobie model 6EGTW, popularnego Helmuta.

Sami możecie zrobić sobie model 6EGTW, popularnego Helmuta.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim wspólnie z Gorzowskim Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej przygotował niespodziankę w postaci właśnie modelu do sklejenia tramwaju 6EGTW (nr boczny 223). Składa się on z trzech elementów, które po wydrukowaniu należy skleić i otrzymamy gotowy model tramwaju. W malowaniu jakie otrzymał podczas oficjalnego pożegnania tramwajów przed remontem.

Tramwaje zniknęły z Gorzowa Wielkopolskiego na dwa lata. Po modernizacji torowisk i zakupie nowych pojazdów w Gorzowie będą cztery linie tramwajowe, obsługiwane głównie przez nowe pojazdy, które ma dostarczyć PESA.

Elementy modelu Helmuta znajdziecie w linku poniżej.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
model
6EGTW
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.