TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grudziądz: Wstrzymane kursowanie linii nr 2
- Opublikowano: 26.06.2018 09:31:57
Grudziądz: Wstrzymane kursowanie linii nr 2

W związku koniecznością wykonania prac gwarancyjnych w obrębie torowiska tramwajowego w ulicach Wybickiego i Legionów, od 9 lipca do odwołania, wstrzymane zostanie kursowanie linii tramwajowej nr 2.

Wzwiązku koniecznością wykonania prac gwarancyjnych w obrębie torowiska tramwajowego w ulicach Wybickiego i Legionów, od 9 lipca do odwołania, wstrzymane zostanie kursowanie linii tramwajowej nr 2.

Na czas robót drogowych uruchomiona zostanie zastępcza linia T3, która kursować będzie z pętli "Rządz" do Dworca Kolejowego. Rozkład jazdytutaj.

Na podstawie skasowanego biletu w tramwaju pasażerowie będą mogli kontynuować podróż autobusami nr: 3, 12, 18, 19, 22, 24 na odcinku al. 23 Stycznia - Pętla "Tarpno"/Poniatowskiego. Dotyczy to również sytuacji w drugim kierunku, tzn. możliwa będzie przesiadka z autobusu na tramwaj "3".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Grudziądz
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.