TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grudziądz unieważnia przetarg na tramwaje. Będzie powtórka
InfoTram.pl - Opublikowano: 17.01.2020 16:15:06 1 komentarz
Grudziądz unieważnia przetarg na tramwaje. Będzie powtórka

Gmina – miasto Grudziądz unieważniła przetarg na dostawę czterech tramwajów wraz z dostawą dźwigu tramwajowego.

Gmina – miasto Grudziądz unieważniła przetarg na dostawę czterech tramwajów wraz z dostawą dźwigu tramwajowego.

Jedynym oferentem był Modertrans. Jednak jego oferta okazała się za droga. Poznańska firma zaproponowała kwotę 25,3 mln zł, podczas gdy szacunki zamawiającego to 22,1 mln zł. Cztery wagony mają zostać dostać dostarczone w ciągu 24 miesięcy, przy czym pierwszy z nich w ciągu 12 miesięcy.

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia była:

1) Dostawa 4 fabrycznie nowych tramwajów wieloczłonowych, jednokierunkowych, niskopodłogowych albo częściowo niskopodłogowych, fabrycznie nowych z przeznaczeniem dla komunikacji miejskiej gminy – miasto Grudziądz. Całkowita pojemność tramwaju musi wynosić co najmniej 175 osób. Miejsc do siedzenia powinno być minimum 30 szt.

2) Dostawa dźwigu tramwajowego do wkolejania tramwajów (żurawia samochodowego, dla potrzeb ratownictwa technicznego), fabrycznie nowego z przeznaczeniem dla komunikacji miejskiej gminy – miasto Grudziądz.

Grudziądzki ratusz zapowiada powtórkę przetargu w ciągu najbliższych tygodni.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Grudziądz
przetarg
Modertrans
  • pyrlander – 18.01.2020

    Na co liczą? Przy tej wielkości zamówienia nikt inny im się nie zgłosi z ofertą, bo też i nie ma nikogo z taką w portfolio.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.