TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzowski Twist na testach. Jeździ
InfoTram.pl - Opublikowano: 25.04.2019 10:22:53
Gorzowski Twist na testach. Jeździ (foto: UM/Bartłomiej Nowosielski)

W Gorzowie Wielkopolskim kontynuowane są testy pierwszego Twista dostarczonego przez PESĘ. Wagon jeździ m.in. po nowych torowiskach.

W Gorzowie Wielkopolskim kontynuowane są testy pierwszego Twista dostarczonego przez PESĘ. Wagon jeździ m.in. po nowych torowiskach.

Jazdy testowe zostały wznowione po przerwie świątecznej w środę, 24 kwietnia. Tramwaj kursuje po torowisku w al. 11 listopada, a to wiąże się ze zmianami w organizacji ruchu. Urząd Miasta nieustannie apeluje o zachowanie ostrożności!

Jazdy testowe są elementem procedury dopuszczeniowej, które wagon musi przejść, aby zacząć wozić pasażerów. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobnym terminem powrotu regularnej komunikacji tramwajowej do Gorzowa Wielkopolskiego jest wrzesień br.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Twist
Gorzów Wielkopolski
 • Michał Paweł Łukasz – 25.04.2019

  wygląda najlepiej z pes, ale te światła mogli trochę lepiej zaprojektować :)

 • Mateusz Stefaniak – 25.04.2019

  https://www.youtube.com/watch?v=MtM1j5fkwnU&t

 • Jakub Skurzyński – 25.04.2019

  super

 • Krzysiek Wiśniewski – 25.04.2019

  Zobaczymy jak długo ;)

 • Kuba Perkowski – 25.04.2019

  myślę że wejście Hyundaia i wysokie kary nauczą PESE roztropności i budowania dobrych, bezawaryjnych i ładnych pojazdów na czas.

 • Wojtek Szczepańczyk – 25.04.2019

  Ale co do października...

 • Michał Grossmann – 26.04.2019

  Widzę, że pierwsza "fasolka" ma się dobrze i śmiga jak ta lala🚋👍😉.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.