TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzów Wielkopolski: Imprezowy tramwaj dla zawodowców
InfoTram.pl - Opublikowano: 20.03.2017 12:23:30
Gorzów Wielkopolski: Imprezowy tramwaj dla zawodowców

Uczniowie z 10 szkół zachęcać będą do zapoznania się z propozycją gorzowskich szkół zawodowych.

Uczniowie z 10 szkół zachęcać będą do zapoznania się z propozycją gorzowskich szkół zawodowych.

Swoją ofertę uczniowie przedstawią w dość nietypowy sposób. We wtorek, 21 marca, podczas kursów "Tramwaju imprezowego dla zawodowców", ubrani w stroje zawodów reprezentujący swoje szkoły będą starali się dotrzeć do młodych gorzowian, w szczególności uczniów i absolwentów gimnazjów. I to właśnie ich wraz z rodzicami zapraszamy do przejażdżki specjalnym tramwajem! Bo często decyzja o kierunku kontynuowania nauki to efekt wspólnych, rodzinnych ustaleń.

Gimnazjalisto! Jeśli po ukończeniu kolejnego etapu nauki chcesz mieć w ręku zawód, zobacz, co mają do zaoferowania: Liceum Plastyczne, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Odzieżowych, Zespół Szkół Ogrodniczych, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Mechanicznych oraz Zespół Szkół nr 12.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy "Tramwaju imprezowego dla zawodowców" linii nr 2 we wtorek, 21 marca:

11.07 z przystanku Wieprzyce w kierunku Piasków

11.47 z przystanku Piaski w kierunku Wieprzyc

12.17 z przystanku Wieprzyce w kierunku Piasków

12.57 z przystanku Piaski w kierunku Wieprzyc

13.27 z przystanku Wieprzyce w kierunku Piasków

14.07 z przystanku Piaski w kierunku Wieprzyc

14.37 z przystanku Wieprzyce w kierunku Piasków

15.17 z przystanku Piaski w kierunku Wieprzyc

Do tramwaju można wsiąść także na innych przystankach: Os. Słoneczne, Zakład Energetyczny, Katedra, Borowskiego, Sąd i Kilińskiego.Sprawdź też:
Gorzów Wielkopolski

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.