TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdańsk: Kolejny wjazd w przystanek
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 20.01.2020 12:30:12
olicja nadal poszukuje kierowcy i pasażera porsche

Policja nadal poszukuje kierowcy i pasażera porsche, którzy uciekli z miejsca wypadku.

Policja wciąż poszukuje kierowcy i pasażera porsche, które 18 stycznia wieczorem uderzyło w przystanek autobusowy na ul. Myśliwskiej - podała w niedzielę rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Wskutek wypadku jedna osoba została ranna. Mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia.

W sobotę przed godz. 21 na ul. Myśliwskiej w Gdańsku porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych z dużą prędkością wjechało w przystanek autobusowy "Jasieńska". "Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wiatę przystankową" - przekazała PAP rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku st. asp. Karina Kamińska.

Wskutek wypadku 18-letnia kobieta odniosła obrażenia. Zraniło ją najprawdopodobniej szkło z wiaty przystankowej; z urazem nogi została przewieziona do szpitala.

Policji wciąż nie udało się namierzyć podróżujących porsche mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Patrole oraz przewodnik z psem tropiącym przeszukali pobliski teren.

"Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych. Pies podjął ślad, jednak nie doprowadził nas do sprawcy wypadku. Wciąż spływają do nas nowe informacje od świadków zdarzenia, które wnikliwie weryfikujemy. Przeglądamy również zapisy z kamer monitoringu" - powiedziała Kamińska.

Śledczy zabezpieczyli pojazd. Ze wstępnych informacji wynika, że auto nie było kradzione.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub widziały uciekających mężczyzn. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przystanek
Gdańsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.