TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gamma już na Franowie [FILM]
- Opublikowano: 09.10.2018 08:50:38
Gamma już na Franowie (screen YT)

Moderus Gamma dla MPK Poznań już na Franowie – poinformował jego producent, firma Modertrans.

Moderus Gamma dla MPK Poznań już na Franowie – poinformował jego producent, firma Modertrans.

W poznańskiej zajezdni tramwaj pojawił się w poniedziałkową noc. Tu rozpoczną się testy wagonu, który zanim zostanie dopuszczony do ruchu, musi uzyskać homologację. Jak już informowaliśmy pierwsi pasażerowie mają jeździć Gammą w listopadzie.

Oficjalna prezentacja nowego produktu Modertransu odbyła się w ubiegłym tygodniu. Jak mówił nam wiceprezes firmy Jarosław Bakinowski testy będą kolejnym krokiem do uzyskania wszystkich potrzebnych dopuszczeń dla Gammy. Zapewnił też, ze tramwaj jest zgodny z SIWZ i oczekiwaniami klienta czyli MPK Poznań.

Na filmie, przygotowanym przez poznański ratusz widać już tramwaj z numerem taborowym – 601.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.