TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

GAiT szuka wykonawcy prac utrzymaniowych przy tramwajach
InfoTram.pl - Opublikowano: 09.04.2019 09:51:59
GAiT szuka wykonawcy prac utrzymaniowych przy tramwajach

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. ogłosiła przetarg na utrzymanie tramwajów na terenie Zajezdni Tramwajowych Gdańsk-Wrzeszcz i Gdańsk-Nowy Port.

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. ogłosiła przetarg na utrzymanie tramwajów na terenie Zajezdni Tramwajowych Gdańsk-Wrzeszcz i Gdańsk-Nowy Port.

Przedmiotem zamówienia są naprawy powypadkowe, naprawy serwisowe oraz utrzymanie serwisowe 35 szt. tramwajów typu 120NaG i 5 szt. tramwajów typu 128NG wraz z obsługą układów hamulcowych we wszystkich tramwajach Zamawiającego, określonych poniżej, z wykorzystaniem materiałów Zamawiającego (z wyjątkiem materiałów do napraw powypadkowych):

— 35 szt. tramwajów typu 120NaG,

— 5 szt. tramwajów typu 128NG,

— 4 szt. tramwajów typu NGd99,

— 3 szt. tramwajów typu NGT-6,

— 62 szt. tramwajów typu N8C.

Prace będą wykonywane przez 24 miesiące. Oferty można składać do 10 maja 2019 roku. Kryteria wyboru stanowią:

Czas przystąpienia do naprawy - 20 pkt,

Gwarancja na każdą wymienioną, regenerowaną lub nową część dostarczoną przez Wykonawcę i zamontowaną w tramwaju w ramach realizacji napraw serwisowych, utrzymania serwisowego, obsługi układów hamulcowych - 5 pkt

Gwarancja na wykonane prace i części zamontowane w ramach realizacji napraw powypadkowych - 5 pkt

Cena - 70 pktSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT
Gdańsk
zajezdnia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.