TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

FPS i PESA odpuszczają. Bez ofert na modernizację wagonów Z1
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.01.2020 15:15:25
FPS i PESA odpuszczają. Bez ofert na modernizację wagonów Z1 i ZB

Nie było ofert w przetargu na wykonanie naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z odnowieniem oraz przeglądu na 3-cim poziomie utrzymania 40 wagonów osobowych typu Z1A-Z1B.

Nie było ofert w przetargu na wykonanie naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z odnowieniem oraz przeglądu na 3-cim poziomie utrzymania 40 wagonów osobowych typu Z1A-Z1B.

Wygląda zatem na to, że rynek "zapchał się". Wspominał o tym w rozmowie z naszym portalem szef FPS Hubert Stępniewicz, który mówił, że do przetargów kierowana przez niego firma podchodzić będzie rozważnie. Jak widać do podobnych wniosków doszła także PESA. Finalnie PKP Intercity są w kropce, bo ogłaszają przetargi i nie dostają ofert. A przed nami jeszcze dwa kolejne otwarcia, na łącznie ponad 200 wagonów.

Wagony serii Z1 i ZB PKP Intercity wykorzystują w składach pociągów EIC. Należy spodziewać się kolejnego podejścia do znalezienia wykonawcy wskazanych na wstępie prac.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wagon
PKP Intercity
FPS
PESA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.