TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ETZT2020: Wirtualny dzień otwarty w zajezdni Tramwajów Śląskich
InfoTram.pl - Opublikowano: 15.09.2020 11:45:54
ETZT2020: Wirtualny dzień otwarty w zajezdni Tramwajów Śląskich (foto: TŚ)

Tramwaje Śląskie zapraszają na wirtualny dzień otwarty w zajezdni.

Każdego roku, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, spółka Tramwaje Śląskie S.A. organizuje Dzień Otwarty Zajezdni, otwierając dla zwiedzających jedną ze swoich zajezdni.

W tym roku, ze względów epidemicznych, tradycyjny Dzień Otwarty Zajezdni nie odbędzie się, jednak Spółka przygotowuje się do przeprowadzenia wirtualnego Dnia Otwartego. W tym roku Dzień Otwarty Zajezdni odbędzie się na terenie dawnej zajezdni w Chorzowie Batorym, gdzie mieści się dziś Zakład Usługowo Remontowy oraz centrala firmy.

Niestety nie możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia nas na miejscu w Chorzowie. Wiemy jak wielu ludzi odwiedza nasze zajezdnie w trakcie Dni Otwartych i zdajemy sobie sprawę, że obecnej sytuacji organizacja tego typu wydarzenia jest niemożliwa. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić Państwa do zwiedzania Zakładu Usługowo Remontowego za pośrednictwem transmisji w serwisie YouTube – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Wirtualny Dzień Otwarty Zajezdni w Chorzowie odbędzie się w sobotę 19 września 2020 roku. Transmisja rozpocznie się o 11:00 w kanale spółki Tramwaje Śląskie S.A. w serwisie YouTube. Bezpośredni link do transmisji opublikowany zostanie na stronie internetowej www.tramwajeslaskie.eu popołudniu w piątek 18 września 2020 roku.

Wiemy, że to nie to samo, ale bardzo nie chcieliśmy zupełnie rezygnować z Dnia Otwartego i zależało nam, żeby w jakiś sposób spotkać się z Państwem. Zdecydowaliśmy się zatem na taką wirtualną wycieczkę, podczas której będziemy mogli pokazać Państwu Zakład Usługowo Remontowy w trakcie pracy. To da nam możliwość pokazania i opowiedzenia o procesach, których w trakcie tradycyjnego Dnia Otwartego Zajezdni nie pokazujemy. Tym razem będziemy zwiedzać "pracujący organizm". Myślę, że będzie to nie mniej interesujące przeżycie – podkreśla Andrzej Zowada. Co ważne, materiał będzie zarejestrowany i po transmisji zostanie umieszczony w serwisie YouTube, dzięki czemu będzie można zwiedzić Zakład Usługowo Remontowy w Chorzowie nie tylko w sobotę o 11:00, lecz również w dowolnym momencie po tym terminie. (TŚ)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Śląskie
zajezdnia
ETZT