TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EN57 wjechał w koparkę gąsienicową
PSP InfoRail.pl - Opublikowano: 12.11.2019 19:45:59
EN57 wjechał w koparkę gąsienicową (foto: PSP)

12 listopada około godziny 13.07 zastęp z JRG w Krynicy Zdroju zadysponowany został do działań w Krynicy Zdroju. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalano, że na linii kolejowej doszło do najechania składu pociągu osobowego relacji Krynica-Zdrój - Tarnów na tył koparki gąsienicowej.

12 listopada około godziny 13.07 zastęp z JRG w Krynicy Zdroju zadysponowany został do działań w Krynicy Zdroju.  Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalano, że na linii kolejowej doszło do najechania składu pociągu osobowego relacji Krynica-Zdrój - Tarnów na tył koparki gąsienicowej.

Jak podają strażacy w pociągu w chwili zdarzenia znajdował się maszynista oraz kierownik jednostki. Nie odnieśli żadnych obrażeń. Operator koparki w chwili zdarzenia wyskoczył z koparki i również nie odniósł obrażeń. Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu wywiadu z uczestnikami zdarzenia na temat odniesionych obrażeń, sprawdzeniu ewentualnych wycieków w okolicy uszkodzeń na maszynach. Ruch na linii kolejowej zatrzymany do czasu przeprowadzenia czynności wyjaśniających przez Policję oraz grupę badania wypadków ze strony PKP. Na tym działania strażaków trwające niespełna godzinę zostały zakończone.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Krynica
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.