TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EN57-653 na złom
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.05.2019 12:27:39
zdjęcie ilustracyjne

Kolejny EN57 Przewozów Regionalnych ma trafić na złom. Tym razem na sprzedaż wystawiona została jednostka o numerze 653.

Kolejny EN57 Przewozów Regionalnych ma trafić na złom. Tym razem na sprzedaż wystawiona została jednostka o numerze 653.

Oferty na jej zezłomowanie można składać do 24 maja 2019 roku. Skład został wyprodukowany w 1967 roku i stacjonuje w Kołobrzegu. Wygra ten, kto da najlepszą cenę. Ostojnice, wózki i zestawy kołowe muszą zostać trwale uszkodzone przez kupującego w sposób uniemożliwiający ich dalszą eksploatację.

Jednostka została wyceniona na 800 zł za 1 tonę.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
EN57
Przewozy Regionalne
złom
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.