TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Elbląg ponownie szuka wykonawcy przebudowy zajezdni
InfoTram.pl - Opublikowano: 16.04.2018 09:57:21
Elbląg ponownie szuka wykonawcy przebudowy zajezdni

Miasto Elbląg ponownie ogłosiło przetarg na modernizację infrastruktury technicznej na terenie zajezdni tramwajowej do obsługi taboru niskoemisyjnego oraz wsparcie węzła przesiadkowego publicznego transportu zbiorowego.

Miasto Elbląg ponownie ogłosiło przetarg na modernizację infrastruktury technicznej na terenie zajezdni tramwajowej do obsługi taboru niskoemisyjnego oraz wsparcie węzła przesiadkowego publicznego transportu zbiorowego.

Prace mają zostać wykonane w ramach projektu "Poprawa zrównoważonej mobilności mieszkańców Elbląga".

Zakres zamówienia obejmuje:

1) wykonanie rozbiórki istniejącej hali stalowej na terenie zajezdni tramwajowej,

2) budowę nowej hali postojowej taboru tramwajowego na terenie zajezdni tramwajowej,

3) budowę torowiska tramwajowego na terenie zajezdni tramwajowej i wykonanie robót drogowych,

4) budowę trakcji tramwajowej na terenie zajezdni,

5) wykonanie robót sanitarnych w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, elektrycznych, c.o. oraz usunięcie kolizji związanych z realizacją robót wymienionych powyżej,

6) przebudowę peronów przystanków tramwajowych na wysokości Dworca PKP przy Alei Grunwaldzkiej w Elblągu wraz z budową odcinka chodnika oraz montaż elementów małej architektury na ww. peronach i na Placu Dworcowym wraz z uzbrojeniem, obejmującej między innymi zakup i montaż tablic informacji pasażerskiej, biletomatów, gabloty informacyjnej, stojaków rowerowych, wiat pasażerskich, koszy na śmieci, wyposażenie istniejących wiat na pętli autobusowej w oświetlenie i wymianę źródeł światła na pętli autobusowej na LED-y.

Oferty można składać do 27 kwietnia 2018 roku. Prace powinny zostać zrealizowane do 31 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że przy pierwszym podejściu nie było chętnych na wykonanie modernizacji zajezdni tramwajowej w Elblągu. Jak będzie tym razem?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Elbląg
zajezdnia
remont
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.