TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

El-Cab zaprasza na TRAKO
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.09.2017 12:21:46
El-Cab zaprasza na TRAKO

Jednym z wystawców prezentujących swoją ofertę na targach Trako będzie firma El-Cab. Firma zaprasza na swoje stoisko w hali C/36.

Jednym z wystawców prezentujących swoją ofertę na targach Trako będzie firma El-Cab. Firma zaprasza na swoje stoisko w hali C/36.

El-Cab specjalizuje się w dostawach elementów wyposażenia pojazdów szynowych. W asortymencie są m.in.: wiązki elektryczne, szafy sterownicze, tablice elektryczne, systemy informacji pasażerskiej, tablice kierunkowe, monitory TFT. Firma dostarcza też systemy monitoringu, kamery zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto w jej ofercie są kuchenki, lodówki, automaty do napojów, rolety manualne oraz elektryczne, czujniki poziomu i sondy poziomu, czujniki i włączniki temperatury, systemy detekcji i gaszenia pożarów, podłogi, sklejki, materiały łączone, przejścia międzywagonowe, rampy inwalidy czy systemy osłon czołowych. O wszystkich tych elementach firma będzie opowiadała podczas rozpoczynających się jutro w Gdańsku targach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
El-Cab
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.