TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EL-CAB z nowym Prezesem Zarządu
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.02.2019 11:00:20
EL-CAB z nowym Prezesem Zarządu

Firma EL-CAB Sp. z o.o. ma nowego Prezesa. Został nim dr inż. Paweł Kaczalski zastępując tym samym dotychczasowego Prezesa Hansa-Jörga Otto.

Firma EL-CAB Sp. z o.o. ma nowego Prezesa. Został nim dr inż. Paweł Kaczalski zastępując tym samym dotychczasowego Prezesa Hansa-Jörga Otto.

Nowego Prezesa Zarządu powołano 4 lutego 2019r. Jak informuje firma, dr inż. Paweł Kaczalski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na Wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów. Ma blisko 25-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał między innymi pracując jako konstruktor w siedzibie głównej firmy Sulzer Chemtech w Szwajcarii. Przez niespełna 22 lata związany był z firmą Solaris Bus & Coach S.A., gdzie przez blisko 7 lat obejmował stanowiska w zarządzie spółki, w tym przez ostatnie 2 lata pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. produkcji i logistyki. Wcześniej był odpowiedzialny za konstrukcję i wdrożenie do produkcji kolejnych generacji autobusów marki Solaris oraz sprzedaż na rynkach krajowych i zagranicznych.

Duże doświadczenie - nowa energia

- "Cieszy mnie niezmiernie i jednocześnie ekscytuje fakt dołączenia do zespołu EL-CAB. Bardzo się cieszę, że będę mógł dalej rozwijać biznes, który ma już zbudowane solidne podstawy. Do moich pierwszych zadań należeć będzie wdrożenie szeregu rozwiązań poprawiających skuteczność operacyjną spółki. Priorytetem będzie również kontynuowanie i powiększenie obecnego profilu produkcyjnego, jak i dalszego wzrostu jakości tak, by uzyskać jeszcze większą satysfakcję naszych Klientów i Partnerów. Przede mną i Zespołem dużo wyzwań, ale wierzę w potencjał firmy, która ma szansę w niedługim czasie osiągnąć kolejny pułap w swoim rozwoju, zwiększając skalę działalności i osiągane wyniki" – mówi Paweł Kaczalski.

-"EL-CAB jest niekwestionowanym liderem, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, w produkcji wysokiej jakości różnego rodzaju wiązek przewodów elektrycznych, jest w bardzo dobrej kondycji finansowej i posiada bardzo atrakcyjne perspektywy rozwoju. Z dużym entuzjazmem witamy dr inż. Pawła Kaczalskiego w naszym gronie. Jesteśmy pewni, że Jego unikatowe doświadczenie, kompetencje i zdolności menadżerskie będą olbrzymim wzmocnieniem dla naszego zespołu. Jestem pewien, że firma pod przewodnictwem Pana Pawła Kaczalskiego w pełni wykorzysta stojące przed nią szanse rynkowe i że przełoży się to na wzrost jej wartości."- podsumowuje Szymon Cofta, Członek Zarządu firmy EL-CAB Sp. z o.o.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
komponenty
El-Cab
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.