TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ekova liczy na kolejne zamówienia z Polski
InfoTram.pl - Opublikowano: 17.04.2019 15:54:23
Ekova liczy na kolejne zamówienia z Polski (foto: Ekova)

Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl czeska Ekova wygrała przetargi na remonty główne wrocławskich wagonów Skoda 16T oraz 205 WrAs.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl czeska Ekova wygrała przetargi na remonty główne wrocławskich wagonów Skoda 16T oraz 205 WrAs.

To projekt pilotażowy. Oczekujemy sukcesu w kolejnym przetargu na przebudowę wszystkich 25 pojazdów typu 205WrAs, które kursują dla wrocławskiej firmy transportowej. W ciągu najbliższych dziesięciu miesięcy będziemy współpracować z wybranymi polskimi dostawcami w celu wykonania naprawy – podała Ekova.

Drugim przetargiem, który wygraliśmy jest naprawa i modernizacja tramwaju Škoda 16T. Również w tym przypadku liczymy, że na przebudowę trafi do nas 15 kolejnych takich wagonów – dodaje czeska firma.

Ekova podaje, że zwycięskie przetargi otwierają jej drzwi na polski rynek i jednocześnie mogą znacząco rozszerzyć portfel zamówień firmy na najbliższe lata.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ekova
Skoda
Czechy
205WrAs
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.