TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dzień Otwarty częstochowskich tramwajów. Na 60-lecie
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.03.2019 12:17:08
Dzień Otwarty częstochowskich tramwajów. Na 60-lecie

9 marca zapraszamy na urodzinowy Dzień Otwarty Zajezdni MPK Częstochowa.

9 marca zapraszamy na urodzinowy Dzień Otwarty Zajezdni MPK Częstochowa.

Serdecznie zapraszamy do świętowania 60-lecia funkcjonowania komunikacji tramwajowej w Częstochowie. W sobotę (9.03.2019r.) od godz. 10 do 15 na terenie zajezdni częstochowskiego MPK przy al. Niepodległości 30 odbędzie się Dzień Otwarty Zajezdni. Każdy kto pojawi się na miejscu znajdzie coś dla siebie.

Program obfituje w wiele atrakcji. Na przybyłych czekać będę m.in.: zwiedzanie terenu zajezdni połączone z wystawą taboru tramwajowego, kursy zabytkowym autobusem piętrowym po zajezdni, prezentacja filmów dokumentalnych o historii częstochowskich tramwajów, prelekcja Komendy Miejskiej Policji na temat bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej, koncerty zespołów Stokrotki i AmperA, pokazy sztuk walki, pierwszej pomocy, turniej sprawnościowy dla dzieci o Puchar Prezesa MPK czy uroczysta parada tramwajów.

Na miejscu spotkania obecni będą także zawodnicy częstochowskich klubów sportowych: Rakowa i Włókniarza, którzy będą do dyspozycji swoich kibiców. Na chętnych czekać będą także liczne konkursy z nagrodami. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka. Wstęp wolny! Do zobaczenia!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
jubileusz
MPK Częstochowa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.