TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwie strony Warszawskiego Transportu Publicznego
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.10.2019 10:30:15
Zamiast jednej - dwie.

Zamiast jednej - dwie strony o WTP. To teraz serwis dla pasażerów wtp.waw.pl i "firmowa" witryna Zarządu Transportu Miejskiego ztm.waw.pl.

Miejsce obecnej strony internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego, która była z nami przez ostatnie 10 lat zajmą dwie nowe – informacyjny, kompleksowy serwis dla pasażerów wtp.waw.pl i "firmowa" witryna Zarządu Transportu Miejskiego ztm.waw.pl.

Wygaszanie dotychczasowej strony rozpocznie się od części poświęconej WTP - w nocy z wtorku na środę (z 15 na 16 października) adres wtp.waw.pl zostanie przejęty przez nowy portal. Następnie z czwartku na piątek (z 17 na 18 października) przejęty zostanie adres ztm.waw.pl, a "stara" strona internetowa zostanie zamknięta.

Zapraszamy do korzystania z wtp.waw.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym, skierowane bezpośrednio do pasażerów, takie jak rozkłady jazdy, aktualności, planer podróży, mapy i schematy czy informacje o biletach i ulgach. Po wejściu na stronę wtp.waw.pl od razu jest dostęp do wyszukiwarki połączeń, komunikatów o aktualnej sytuacji komunikacyjnej w aglomeracji warszawskiej, informacji o bieżących zmianach w komunikacji oraz aktualności.

Funkcjonalne menu

Główne menu strony zostało podzielone na sześć kategorii: "rozkłady, połączenia", "bilety, opłaty", "poradnik", "dla turystów", "aktualności" i "o WTP". W prezentacji rozkładów jazdy wprowadzono kilka nowych rozwiązań ułatwiających wyszukiwanie informacji – oznaczenie, na poziomie wyboru linii, zmian w kursowaniu, możliwość dodania linii do ulubionych oraz przedstawienie na schemacie kursów wariantowych. Nowością są interaktywne mapy. Nowa jest także wyszukiwarka ulg. Wystarczy wybrać jak najwięcej warunków, jakie spełniamy, a system podpowie, jaki bilet kupić.

Każdą osobę zainteresowaną zamówieniami publicznymi, ofertami pracy, konsultacjami społecznymi, projektami europejskimi i inwestycyjnymi zapraszamy natomiast na stronę Zarządu Transportu Miejskiego ztm.waw.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
WTP
ZTM Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.