TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwie olsztyńskie linie całkowicie zawieszone w weekend
InfoTram.pl - Opublikowano: 07.11.2019 14:15:50
Dwie olsztyńskie linie całkowicie zawieszone w weekend (foto: UMO)

W najbliższy weekend (9 -11 listopada) całkowicie zawieszone zostanie działanie dwóch linii tramwajowych – nr 1 i 2.

W najbliższy weekend (9 -11 listopada) całkowicie zawieszone zostanie działanie dwóch linii tramwajowych – nr 1 i 2.

"Trójka" – Dworzec-Kortowo będzie funkcjonować normalnie. Zamiast "Jedynki" i "Dwójki" wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza. Trzydniowe utrudnienia mają związek z naprawą torowisk na odcinku Płoskiego-Witosa.

Po czterech latach użytkowania, szczególnie na łukach, szyny są już w znacznym stopniu zużyte. Ale dzięki nowoczesnej technologii naprawy nie ma konieczności ich wymiany na nowe – zużyte fragmenty zostaną uzupełnione. To pozwoli na skrócenie prac do minimum. Podobnych napraw będzie w tym roku więcej: już 16-17 listopada na skrzyżowaniu ulic Kościuszki-Żołnierska. Podczas tych napraw kursowanie wszystkich linii tramwajowych będzie zawieszone do godziny 9.00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Olsztyn
linia
remont
infrastruktura
tor
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.