TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Duszniki-Zdrój – uruchomiono wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 10.04.2019 18:40:21
Zdj. MTB Electric

W gminie Duszniki-Zdrój uruchomiono wypożyczalnię rowerów górskich. Rowery mają wspomaganie elektryczne. To pierwsza tego typu wypożyczalnia w Polsce.

W gminie Duszniki-Zdrój uruchomiono wypożyczalnię rowerów górskich. Rowery mają wspomaganie elektryczne. To pierwsza tego typu wypożyczalnia w Polsce.

MTB Electric Duszniki-Zdrój by Roovee - składa się z 15 rowerów górskich przystosowanych do pokonywania trudnych tras, w tym do downhillu. Wypożyczalnia działa od 4 kwietnia. Rowery można wypożyczać na nowym parkingu Park&Ride na ul. Sudeckiej. Operatorem systemu jest Orange, Roovee i cyklon.bike. Przez pierwsze dwa dni działania wypożyczalni z rowerów skorzystano 40 razy.

Pierwsze pięć minut jazdy, wyłącznie w strefie MTB, jest bezpłatne. Za godzinę korzystania z roweru zapłacimy 20 zł. Za jazdę przez drugą godzinę trzeba dopłacić 10 zł. Trzecia godzina oraz każda kolejna to dopłata 5 zł. Opłata inicjalna wynosi 20 zł.

Szczegóły dotyczące wypożyczalni znajdują się na stronie www.mtb.visitduszniki.pl.

Projekt "Park and Ride – przebudowa parkingu miejskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Dusznikach-Zdroju" został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Duszniki-Zdrój
Oragne
Roovee
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.