TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Drugi Twist w Gorzowie Wielkopolskim
InfoTram.pl - Opublikowano: 05.06.2019 12:39:24
Drugi Twist w Gorzowie Wielkopolskim (foto: MZK)

Po uzyskaniu homologacji przez Twista dla MZK Gorzów Wielkopolski PESA ruszyła z dostawami. Drugi tramwaj został już dostarczony.

Po uzyskaniu homologacji przez Twista dla MZK Gorzów Wielkopolski PESA ruszyła z dostawami. Drugi tramwaj został już dostarczony.

Łącznie, na mocy umowy podpisanej w 2017 roku, do miasta trafi 14 takich wagonów. Teraz dostawy mają przyśpieszyć. Zgodnie z założeniami bydgoską fabrykę ma opuszczać jeden wagon tygodniowo. Zakończenie dostaw przewidziano na sierpień. Liniowo wagony wyjadą najprawdopodobniej we wrześniu, choć data ta uzależniona jest od przebiegu prac remontowych na gorzowskiej sieci.

Jak już pisaliśmy na łamach InfoTram.pl gorzowskiego Twista będzie można zobaczyć na wrześniowych targach w Gdańsku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
MZK Gorzów Wielkopolski
Twist
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.