TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Lutomierska autobusem. Ukradli sieć trakcyjną
MPK InfoTram.pl - Opublikowano: 05.08.2018 13:31:39
Tramwaje nie jeżdżą do Lutomierska

W związku z kradzieżą sieci trakcyjnej na linii do Lutomierska od dnia 3 sierpnia 2018 r. do odwołania na odcinku od Konstantynowa Łódzkiego (pl. Wolności) do Lutomierska kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.

W związku z kradzieżą sieci trakcyjnej na linii do Lutomierska od dnia 3 sierpnia 2018 r. do odwołania na odcinku od Konstantynowa Łódzkiego (pl. Wolności) do Lutomierska kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.

Linia KZ jeździ na trasie: PLAC WOLNOŚCI (Konstantynów Łódzki) – Jana Pawła II, Lutomierska, (Lutomiersk) 3 Maja, Kościuszki – LUTOMIERSK

LUTOMIERSK (plac Jana Pawła II) – Kościuszki, 3 Maja, Lutomierska, plac Wolności (zachodni wlot), po objechaniu placu Wolności autobus zatrzyma się na wysokości przystanku tramwajowego na trójkącie manewrowym

Autobusy KZ zatrzymują się na wysokości przystanków tramwajowych począwszy od miejsca przy trójkącie manewrowym w Konstantynowie Łódzkim w kierunku Lutomierska za wyjątkiem przystanków:

- w Kazimierzu (w obu kierunkach),

- Klasztor (w kierunku Łodzi) – w tym przypadku autobusy będą zatrzymywać się na ul. 3 Maja przed wjazdem na stację Orlen.

Aktualizacja:

W związku z zakończeniem naprawy skradzionej sieci trakcyjnej na linii do Lutomierska od dnia 7 sierpnia 2018 r. zostanie wznowiony ruch tramwajowy na ww. odcinku.

Jednocześnie zawieszona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
Łódź
Lutomiersk
 • Dawid Stec – 05.08.2018

  Kretyni, napewno zlomiarki i menel.

 • Dawid Stec – 05.08.2018

  2 lata prac w kopalni za darmo tylko woda i chleb.

 • Krzysiek Borylo – 05.08.2018

  W Polsce jak w lesie :p

 • Fryderyk Czempiel – 06.08.2018

  Nowu ? Co im w chaupie kabli brakuje , castoramy nie ma czy co?!!!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.