TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Łomży wraca rower miejski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.04.2019 16:28:57
Zdj. ŁoKeR - BikeU

26 kwietnia w Łomży rozpocznie się pierwszy pełny sezon wypożyczalni rowerów miejskich ŁoKeR. Operatorem systemu jest firma BikeU.

26 kwietnia w Łomży rozpocznie się pierwszy pełny sezon wypożyczalni rowerów miejskich ŁoKeR. Operatorem systemu jest firma BikeU.

W 2018 roku BikeU uruchomił w Łomży wypożyczalnię pilotażowo za 160 tys. zł. Od maja do końca października z ŁoKeRa skorzystano ponad 22,5 tys. razy. W systemie zarejestrowało się ponad 2,3 tys. użytkowników.

Impreza na otwarcie sezonu

W związku z uruchomieniem sezonu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej ŁoKeR miasto postanowiło zorganizować imprezę. W jej ramach odbędzie się m.in. wyścig rowerami miejskimi na 1,5 km.

ŁoKeR, podobnie jak w poprzednim sezonie, będzie składał się z 13 stacji, w których znajdzie się około stu rowerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łomża
BikeU
rower miejski
ŁoKeR
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.