TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do jutra po CMK tylko jednym torem
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 04.04.2019 15:46:03
Do jutra po CMK tylko jednym torem

Po awarii sieci trakcyjnej na stacji Idzikowice ok. godz. 13 przywrócono ruch pociągów po jednym torze na szlaku Strzałki – Idzikowice na Centralnej Magistrali Kolejowej.

Po awarii sieci trakcyjnej na stacji Idzikowice ok. godz. 13 przywrócono ruch pociągów po jednym torze na szlaku Strzałki – Idzikowice na Centralnej Magistrali Kolejowej.

Przywrócenie dwutorowego ruchu na szlaku jest planowane w piątek w godzinach porannych. Do usterki sieci trakcyjnej doszło o godz. 8.38 przy wjeździe pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Kraków Główny na stację Idzikowice. Pociągi kursujące tą trasą były opóźnione nawet do dwóch godzin. Niektóre pociągi dalekobieżne ze względu na awarię sieci jadą trasą zmienioną przez stacje: Koluszki i Częstochowa. Kolejne składy będą kierowane przez Centralną Magistralę Kolejową. Podróżni w pociągach i na peronach są informowani o aktualnej sytuacji i zmianach w kursowaniu pociągów.

W związku z awarią na trasie Tomaszów Maz. – Piotrków Tryb. uruchomiono zastępczą komunikację autobusową, ponadto trwa honorowanie biletów z Przewozami Regionalnymi i Kolejami Mazowieckimi. W Idzikowicach służby techniczne kontynuują prace przy naprawie uszkodzonej sieci trakcyjnej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
CMK
awaria
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.