TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Debiut Eurowings w Gdańsku. Jesienią do Düsseldorfu
InfoAir.pl - Opublikowano: 14.04.2019 13:00:55
Debiut Eurowings w Gdańsku. Jesienią do Düsseldorfu

Jesienią liniami Eurowings polecimy do Düsseldorfu. Loty będą cztery razy w tygodniu. Podróż potrwa półtorej godziny.

Jesienią liniami Eurowings polecimy do Düsseldorfu. Loty będą cztery razy w tygodniu. Podróż potrwa półtorej godziny.

Pierwszy lot na nowej trasie odbędzie się 27 października 2019 r. Można już kupować bilety. Ich ceny w jedną stronę zaczynają się od 129 zł. Lot będzie obsługiwany samolotami Airbus A320 i A319.

4 x w tygodniu

Linie Eurowings będę latać na trasie Gdańsk – Düsseldorf cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Z Gdańska wylecimy o godz. 14.30, a w Düsseldorfie wylądujemy o godz. 16.10. Podróż powrotna rozpocznie się w Niemczech o godz. 12.20. Samolot wyląduje na gdańskim lotnisku po półtorej godziny.

Lotnisko w Düsseldorfie jest położone 6 km na południe od miasta i jest jednym z największych portów lotniczych w Niemczech. Jest też ważnym portem przesiadkowym na europejskiej mapie lotniczej.

Debiut Eurowings

Połączenie z Düsseldorfem jest pierwszym, który niemiecka linia lotnicza Eurowings będzie realizowała z i do Gdańska. Firma należy do grupy Lufthansa.

– To kolejny, już ósmy, przewoźnik sieciowy latający z Gdańska – mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. – Bardzo się cieszymy z informacji o planach uruchomienia połączenia z Gdańskiem. Oferta lotów do Düsseldorfu powiększa do dziesięciu liczbę portów przesiadkowych, do których będzie można polecieć ze stolicy Pomorza – tłumaczy prezes Kloskowski.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Eurowings
Lotnisko Gdańsk
Niemcy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.