TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chrzanów: Z zębami na policjanta
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 21.04.2019 12:00:09
Chrzanów: Z zębami na policjanta

Nietrzeźwy młody pasażer autobusu chciał ugryźć policjanta.

Nietrzeźwy i agresywny pasażer autobusu w Chrzanowie (Małopolskie) nie chciał wysiać z pojazdu, przez co uniemożliwiał podróż innym pasażerom. Policjantom udało się wyprowadzić 21-latka, ale potem podczas opuszczania radiowozu próbował ugryźć jednego z nich w rękę.

Jak poinformował w środę rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń, chrzanowscy policjanci zostali skierowani na ul. Zieloną po informacji, że w autobusie nietrzeźwy i agresywny 21-letni pasażer uniemożliwia podróż innym pasażerom.

Podczas interwencji 21-latek szarpał i przezywał policjantów, nie reagował na upomnienia, a już podczas opuszczania radiowozu próbował ugryźć jednego z nich w rękę.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zmuszania przemocą funkcjonariusza publicznego do zaniechania czynności służbowej, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta i znieważania funkcjonariusza. Grozi za nie do trzech lat pozbawienia wolności.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wandal
policja
Chrzanów
  • Marcin Słodownik – 21.04.2019

    Miejmy nadzieję, że agresor był szczepiony 🤣

  • Hubert Kasperski – 21.04.2019

    I dopierdolić mu te trzy lata, pujdzie w eter i dziwolongi wiginą 😆

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.