TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chorzów - 55 tys. wypożyczeń KajTeroz w miesiąc
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 25.04.2019 20:03:48
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Chorzowski Rower Miejski KajTeroz działa od 21 marca. W ciągu miesiąca z wypożyczalni skorzystano już 55 tys. razy. Od zeszłego sezonu chorzowski system powiększył się ponad trzykrotnie i składa się z 460 rowerów i 46 stacji.

Chorzowski Rower Miejski KajTeroz działa od 21 marca. W ciągu miesiąca z wypożyczalni skorzystano już 55 tys. razy. Od zeszłego sezonu chorzowski system powiększył się ponad trzykrotnie i składa się z 460 rowerów i 46 stacji.

KajTeroz wrócił po zimowej przerwie 21 marca. W przerwie znacznie się rozbudował. W poprzednim sezonie było do dyspozycji 150 rowerów w 15 stacjach. W ciągu 50 dni skorzystano z nich blisko 6 tys. razy. System został rozbudowany o 31 stacji i 310 rowerów. Dało to wymierny wzrost wypożyczeń. W ciągu pierwszego miesiąca działania z chorzowskiej wypożyczalni skorzystano 55 tys. razy. Operatorem wypożyczalni jest firma Nextbike Polska.

Integracja wypożyczalni

Od 5 kwietnia wypożyczalnie rowerów w Sosnowcu, Katowicach, Tychach i Chorzowie są zintegrowane. Oznacza to, że standardowe rowery można wymieniać między stacjami w wymienionych miastach. Stało się to możliwe dzięki umowie między Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią, firmą Nexbike Polska i władzami czterech wspomnianych miast. Do zintegrowanej sieci w maju dołączy wypożyczalnia w Siemianowicach Śląskich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Chorzów
rower miejski
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.