TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chciał sprzedać policjantom kradziony rower
PAP/INFOBIKE.PL - Opublikowano: 15.01.2020 14:58:46
Ukradziony rower chciał sprzedać policjantom

Mieszkaniec Ustronia został zatrzymany po tym jak próbował sprzedać kradziony rower nieumundurowanym policjantom na patrolu. 49-latek został zatrzymany. Jest podejrzany o kradzież.

Mieszkaniec Ustronia został zatrzymany po tym jak próbował sprzedać kradziony rower nieumundurowanym policjantom na patrolu. 49-latek został zatrzymany. Jest podejrzany o kradzież.

Szukał kupca

Policjanci z Głubczyc zatrzymali 49-letniego mieszkańca Ustronia, podejrzanego o kradzieże. Mężczyzna próbował sprzedać świeżo ukradziony rower patrolującym teren nieumundurowanym funkcjonariuszom.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, do zdarzenia doszło w Głubczycach. Do przechodzących ulicą policjantów w cywilu podszedł mężczyzna, który nalegał, by kupili od niego markowy rowerpo stosunkowo atrakcyjnej cenie.

Został zatrzymany

Policjanci poprosili o chwilę zwłoki. Dzięki informacjom z policyjnej bazy danych ustalili, że taki rower został skradziony właścicielowi przed miejscowym kościołem. Sprzedawca wraz z "gorącym" towarem trafił na komisariat.

Tam powiązano złodzieja roweru z kradzieżą portfela dokonaną kilka dni wcześniej. Rower wrócił do właściciela. Podejrzanemu przedstawiono zarzuty dokonania kradzieży, za które grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Głubczyce
policja
kradzież
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.