TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ceske drahy sprzedają 6 wagonów Bc
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.04.2019 10:42:32 2 komentarze
Ceske drahy sprzedają 6 wagonów Bc (foto: CD CARGO)

ČD Cargo sprzedaje łącznie 6 Bc. Ceny ustalono w przedziale od 218 do 296 tysięcy koron. Jednostki można nabyć na aukcji elektronicznej.

ČD Cargo sprzedaje łącznie 6 Bc. Ceny ustalono w przedziale od 218 do 296 tysięcy koron. Jednostki można nabyć na aukcji elektronicznej.

Sprzedawane wagony powstały na początku lat osiemdziesiątych, nie mają klimatyzacji. Dotychczas ČD Cargo wykorzystywały je do transportu specjalnego, na przykład wojskowego. Według przewoźnika są przestarzałe technicznie i nie nadają się do dalszej modernizacji.

Przewoźnik równolegle prowadzi modernizacje innych posiadanych wagonów pasażerskich. Będą one oferowane klientom, którzy oczekują wysokiego standardu usług.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ceske drahy
wagon
 • Krzysiek Łatka – 05.04.2019

  Tak kupujmy złoom...do tego złom na polskich torach juz to bedziemy mieli coraz wieksze złomowisko...

 • Zdzich – 05.04.2019

  Czesi się nie znają! Polacy udowodnili EN57 że wszystko można zmodernizować :)

 • Jakub Białkowski – 05.04.2019

  Lepsze to by było, jak to, że nic nie wyjedzie za Darta :/

 • zeus04 – 06.04.2019

  Tytuł może wprowadzać w błąd, bo CD to CD a CD-Cargo to CD-Cargo.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.