TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bydgoszcz: Czołówka nocnych autobusów
PAP - Opublikowano: 09.06.2019 10:33:57
Bydgoszcz: Czołówka dwóch miejskich autobusów ; fot. TVP1

9 czerwca 12 osób zostało rannych w zderzeniu dwóch autobusów w Bydgoszczy.

Dwanaście osób zostało rannych w nocy z soboty na niedzielę (08/09.06.2019) w zderzeniu czołowym dwóch autobusów komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala - poinformował dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Do zdarzenia doszło w centrum miasta, na ulicy Bernardyńskiej, gdzie w związku z przebudową występują przewężenia jezdni. Najpoważniej ucierpieli kierowcy autobusów, którzy doznali urazów nóg.

Obaj byli zakleszczeni i strażacy musieli poprzecinać karoserie pojazdów, aby ich uwolnić.

Pasażerowie autobusów nie doznali poważniejszych obrażeń, głównie są to stłuczenia i otarcia. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Bydgoszcz
 • Jakub Białkowski – 09.06.2019

  Ułaaa... Długo naprawa zajmie :/

 • Dominik Moritz – 09.06.2019

  Konrad Tetrzona

 • Franciszek Kowaluk – 09.06.2019

  Najważniejsze w tym jest to, że wszyscy żyją a nie przedmioty.

 • Emil Kucharzewski – 09.06.2019

  Coś ostatnio fatum z Mercedesami. Wczoraj we Wrocławiu krótkie Citara miały dzwona : #7330 z osobówką a #7336 i #7323 ze sobą :/

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.