TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Busworld 2019: Niskopodłogowy autobus CMS Auto [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.11.2019 09:00:52
Busworld 2019: Niskopodłogowy autobus CMS Auto [FILM]

Na belgijskiej wystawie polski producent minibusów CMS Auto pokazał swój najnowszy projekt - autobus miejski Sprinter LowEntry. O szczegółach rozmawialiśmy z Arturem Cieślukiem, właściciel firmy.

Producent minibusów z Sulejówka to stały uczestnik targów Busworld i ma za sobą kilka edycji wystawy we wcześniejszej lokalizacji, czyli w Kortrijk.

-"W naszej opinii zmiana lokalizacji wyszła wyłącznie na plus i całe targi oceniamy bardzo pozytywnie- mówi z Artur Cieśluk, właściciel firmy. - Z organizacyjnego punktu widzenia widzimy pewne rzeczy do poprawy, co nie zmienia faktu, że targi przygotowane były na wysokim poziomie. Z perspektywy biznesowej jesteśmy równie zadowoleni, gdyż udało nam się spełnić założone cele. Była to jak zwykle świetna okazja do spotkania naszych zagranicznych przedstawicieli, dostawców i partnerów biznesowych. Dzięki zwiększonej ilości wystawców mieliśmy okazję poznać nieznane produkty, zaczerpnąć inspiracji czy nawiązać nowe relacje, które mamy nadzieję, zaowocują ciekawymi projektami w najbliższej przyszłości."

Trzy minibusy

W stoicy Belgii firma CMS Auto pokazał trzy autobusy:

  • dwa w luksusowych wersjach turystycznych o pojemności pasażerskiej 19+1+1 w wersji Sprinter XL oraz Sprinter XL + 400 mm

  • oraz autobus miejski Sprinter LowEntry.

-"W obu tych pojazdach turystycznych zastosowaliśmy premierowe wyposażenie wnętrza uwzględniające stworzone przez nas systemy półek bagażowych oraz bogate pakiety oświetleniowe - opisuje tegoroczną ekspozycję z Artur Cieśluk. - Dodatkowo wszystkie pojazdy uwzględniają nowoczesne technologie materiałów, które to pozwoliły uzyskać redukcję masy własnej. Ostatnia pozycja zasługuję na szczególną uwagę, gdyż pojazd ten powstał według naszego projektu i pod naszą całkowitą kontrolą produkcyjną. Wystawowy egzemplarz był oparty na wersji Sprinter XL + 400 mm i przystosowany do przewozu 16 siedzących + 9 stojących pasażerów + posiadał wymiennie 2 składane fotele oraz 1 miejsce dla wózka. Ponadto wyposażony był m.in. w boczne szyby panoramiczne, nadbudówkę na tablicę kierunkową, rampę najazdową dla wózków inwalidzkich oraz funkcjonalnie zintegrowany panel przełączników i wskaźników."

Wnętrze pojazdu jest bardzo ergonomiczne, a duże szyby dają bardzo dużo światła co zdecydowanie poprawia komfort podróżowania. O szczegółach nowych rozwiązań mówi Artur Cieśluk, właściciel firmy CMS Auto:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
MINI
CMS Auto
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.