TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Busworld 2019: Automet z mocniejszym elektrykiem [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.11.2019 13:00:54
Busworld 2019: Automet z mocniejszym elektrykiem [FILM]

Podczas najważniejszych targów autobusowych w Europie Automet zaprezentował dwa minibusy. O nowościach w ofercie i planach firmy poinformował nas Andrzej Pomykała.

Podczas najważniejszych targów autobusowych w Europie Automet zaprezentował dwa minibusy.

Na stoisku polskiego producenta mogliśmy zobaczyć:

  • autobus miejski z napędem elektrycznym Automet Electric o pojemności pasażerskiej 22+1 z nową baterią firmy BMZ o pojemności 79 kWh, która pozwala na osiągnięcie zasięgu aż 200 km na jednym naładowaniu;

  • autobus turystyczny na bazie Mercedes-Benz Sprinter 519 o pojemności pasażerskiej 20+1 z powiększoną pojemnością bagażnika w tylnej części autobusu – bagażnik w obniżonej podłodze i za tylnymi fotelami.

-"Targi oceniamy bardzo pozytywnie, mieliśmy dużo osób zainteresowanych naszymi produktami, a w szczególności autobusem elektrycznym na który mamy wstępne deklaracje nabycia tego autobusu na rynku Polskim oraz na rynki zagraniczne - powiedział nam Andrzej Pomykała, dyrektor sprzedaży autobusów w Automet, który w Belgii poinformował nas o nowościach w ofercie i planach sanockiej firmy:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
elektrobus
MINI
Automet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.