TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bus wjechał pod pociąg, bez ofiar
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.06.2019 11:25:15
Bus wjechał pod pociąg, bez ofiar (foto: Policja)

Kierowca autobusu nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod pociąg. Do zdarzenia doszło w Owczarach na terenie gminy Lubin.

Kierowca autobusu nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod pociąg. Do zdarzenia doszło w Owczarach na terenie gminy Lubin.

Policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierujący autobusem, dojeżdżając do przejazdu kolejowego, nie zatrzymał się przy znaku STOP i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i zespół medyczny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z relacji świadków wynika, że kierujący w czasie jazdy rozmawiał przez telefon. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz członkowie komisji powypadkowych kolei.

W autobusie na szczęście nie było pasażerów. Kierowca jechał sam. Nie odniósł żadnych obrażeń. W lokomotywie natomiast były dwie osoby, które również nie potrzebowały pomocy lekarskiej.

Policjanci apelują o ostrożność. Wysoka temperatura na zewnątrz może powodować rozkojarzenie i zmęczenie u kierujących pojazdami. Chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bus
przejazd kolejowy
wypadek
Policja
  • Daniel Piątek – 07.06.2019

    Takim "samobójcom" i potencjalnym zabójcom powinno się dożywotnio odbierać prawo jazdy

  • Michał Korpacz – 07.06.2019

    Głupi ma zawsze szczęście. Mam nadzieję że już nigdy nie poprowadzi żadnego pojazdu. Niewybaczalny blad!!!

  • Michał Kamiński – 07.06.2019

    Dobrze że nikomu nie stała się krzywda. No i o jednego dostawczaka mniej - powinno się zakazać przewozu pasażerów takimi wynalazkami.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.