TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Burze i ulewy zatrzymały praskie tramwaje
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 11.06.2018 10:25:26
Burze i ulewy zatrzymały praskie tramwaje (foto: Facebook/Pavel Richter - Starosta Prahy)

Nad Pragą i północnymi Czechami przeszły w sobotę wieczorem gwałtowne burze z ulewnymi deszczami oraz gradem.

Nad Pragą i północnymi Czechami przeszły w sobotę wieczorem gwałtowne burze z ulewnymi deszczami oraz gradem.

Deszcz i bardzo silny wiatr skomplikował transport miejski w Pradze. Wstrzymany został ruch tramwajowy w dzielnicy Smichov. Częściowo zalane zostały tunele, w kilku miejscach ulice były nieprzejezdne. Strażacy musieli usuwać powalone drzewa.

Strażacy musieli także pomagać osobom, które pływały po Wełtawie rowerami wodnymi. Ludzie w czasie nawałnicy szukali schronienia pod mostem Karola, skąd byli wyciągani przez służby ratunkowe.

Meteorolodzy przewidują, że w Czechach znów mogą pojawić się burze i silne deszcze. Ostrzeżenia w tej sprawie wydano dla całego kraju.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Czechy
Praga
  • Łukasz Kalociński – 11.06.2018

    Niemal łódź podwodna ;-)

  • Kuba Piotr Koczur – 11.06.2018

    Ja myslę Tak Jesli Jest Nadmiar Wody To Przenosić Ją Helikopterami Tam Gdzie Są Suche Pola O !!! Za Pomocą Podwieszonego Wiadra Do Gaszenia Porzarów Lasów Czyli Tego Co Się Urzywa Go Gaszenia Lasów) (Podwieszane Wiadro Pod Smigłowcem Jak Się Nazywa ??? Bo O Nie Mi Chodzi !!!)

  • Kuba Piotr Koczur – 11.06.2018

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.