TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Brazylia: Wypadek autobusu z piłkarzami [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.05.2019 18:00:38
Brazylia: Wypadek autobusu z piłkarzami [FILM]

4 maja miał miejsce wypadek autobusu z ciężarówką. Niestety, w Brazylii dochodzi do niech bardzo często, natomiast najbardziej szokujące jest zachowanie świadków, którzy zamiast pomagać kradli towar z tira.

4 maja miał miejsce wypadek autobusu z ciężarówką. Niestety, w Brazylii dochodzi do niech bardzo często, natomiast najbardziej szokujące jest zachowanie świadków, którzy zamiast pomagać ofiarom ... kradli towar z tira.

Do sieci trafił film pokazujący zachowanie świadków po wypadku. Widać na nim autobus, który czołowo zderzył się z ciężarówką w Santa Cruz de Salinas w Brazylii.

Autokarem podróżowali piłkarze z klubu Esporte Clube Bahia jechali na zawody do Sao Paulo.

W wypadku zginęli kierowcy obu pojazdów, a 15 zostało rannych.

Jak się zachowywali świadkowie tego zdarzenia - obaczcie sami. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie zdarzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Brazylia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.