TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Boeing męczy się z Maxami. Przelot techniczny z problemami
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 27.03.2019 10:30:25
Boeing męczy się z Maxami. Przelot techniczny z problemami

Boeing 737 Max lądował awaryjnie na Florydzie.

Samolot Boeing 737 Max należący do Southwest Airlines,lądował we wtorek awaryjnie na lotnisku w Orlando (Floryda) wkrótce po starcie w rezultacie problemu z silnikiem - poinformowała Federalna Administracja ds. Lotnictwa Cywilnego. Na pokładzie nie było pasażerów.

Samolot leciał z Orlando do Victorville, w stanie Kalifornia, na pustyni Mojave gdzie przewoźnik magazynuje swoje samoloty. Był to tzw. przelot techniczny.

Rzecznik Southwest Airlines oświadczył, że problem z jednym z silników, który był powodem lądowania, nie był związany z systemem komputerowym samolotu. System ten jest obecnie badany po dwóch tragicznych katastrofach samolotów tego typu.

Boeingi 737 Max są obecnie na całym świecie uziemione, ale amerykańscy przewoźnicy mogą je przemieszczać bez pasażerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Boeing
USA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.