TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bliżej do przystanków na Bemowie, Pradze i Żoliborzu
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 13.01.2020 09:30:43
Bliżej do przystanków na Bemowie, Pradze i Żoliborzu

Od soboty, 11 stycznia, mieszkańcy Bemowa, Pragi-Południe i Żoliborza mają bliżej do przystanków komunikacji miejskiej.

Od soboty, 11 stycznia, mieszkańcy Bemowa, Pragi-Południe i Żoliborza mają bliżej do przystanków komunikacji miejskiej.

Autobusy kilku linii zaczęły zatrzymywać się na przystankach, których dotychczas nie obsługiwały, a inne zmienią się z "na żądanie" na stałe.

Na Bemowie przystanki KOCJANA 01 i 02 (zlokalizowane na ul. Lazurowej) oraz KOCJANA 04 (znajdujący się na ul. A. Kocjana) zmieniły charakter z "na żądanie" na przystanki stałe. Przystanek 01 będzie stały dla autobusów linii 122, 149, 154 i 220, 02 – dla linii 122, 154, 220 i 320, a 04 – dla 149 i 320. Na tych przystankach do autobusów wsiadało coraz więcej pasażerów i wnioskowali o takie zmiany.

Autobusy linii 502, 514, 520 i 525 zaczęły zatrzymywać się "na żądanie" na przystankach KANAŁ GOCŁAWSKI 01 i 02. Dzięki temu mieszkańcy nowych budynków mieszkalnych szybciej dojadą do centrum miasta.

Na Żoliborzu zostały usprawnione przesiadki do autobusów kursujących ul. J. Słowackiego. Dla autobusów linii 326, 705 i 735 został uruchomiony "na żądanie" przystanek PARK KASKADA 01.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZTM Warszawa
przystanek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.