TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety MZKZG w aplikacji zbiletem
TransInfo.pl - Opublikowano: 03.02.2020 12:30:39
Bilety MZKZG w aplikacji zbiletem

zbiletem – to kolejna aplikacja, dzięki której od 30 stycznia 2020 r. można kasować jednorazowe oraz krótkookresowe bilety metropolitalne.

zbiletem – to kolejna aplikacja, dzięki której od 30 stycznia 2020 r. można kasować jednorazowe oraz krótkookresowe bilety metropolitalne.

Darmowa aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iPhone. W aplikacji można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności Google Pay ™, Apple Pay ™, oraz Blika.  Można także płacić każdą kartą płatniczą Visa i Mastercard.

Aplikacja działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność, a bilety z których korzystamy najczęściej, dostępne są od razu po uruchomieniu aplikacji, zawsze pod ręką.

W aplikacji zbiletem dostępne są bilety metropolitalne MZKZG jednoprzejazdowe, a także 1-godzinne, 24-godzinne i 72-godzinne. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu.

Aby zacząć korzystać z aplikacji wystarczy ją pobrać i wpisać w niej swój numer telefonu. Nie trzeba podawać żadnych innych danych.

Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce - poza obszarem MZKZG między innymi w Warszawie, Krakowie czy Łodzi.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie zbiletem.pl. 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
MZKZG
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.