TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety MPK Inowrocław doładujesz on-line. Od maja
- Opublikowano: 25.04.2019 15:30:50
Bilety MPK Inowrocław doładujesz on-line

Elektroniczne bilety MPK inowrocławianie doładują bez wychodzenia z domu. Przez internet

Od 1 maja osoby korzystające z komunikacji miejskiej będą miały możliwość doładować swoją kartę elektroniczną przez Internet. To kolejne udogodnienie dla pasażerów, które wprowadza MPK Inowrocław.

W systemie będzie można doładowywać zarówno bilety terminowe jak i elektroniczną portmonetkę. Dostępne będą wszystkie rodzaje biletów elektronicznych sprzedawane przez MPK Inowrocław.

- System będzie funkcjonował od 1 maja, ale już dzisiaj zachęcam do wyrobienia sobie karty elektronicznej. Aktywnie korzysta z niej blisko 10 tys. osób. Posiadacze karty będą mogli kupić bilet bez wychodzenia z domu – mówi prezes MPK Inowrocław Mariusz Kuszel.

Rejestracja i logowanie

Aby skorzystać możliwości nowego systemu, należy wejść na stronę www.ebilet.inowroclaw.pl i założyć konto powiązane z kartą elektroniczną. Przy rejestracji wymagane jest podanie numeru karty (bez zer początkowych), adresu e-mail, utworzenie hasła oraz podanie kodu weryfikującego (tworzony jest przy wydawaniu karty). Po rejestracji można zalogować się już do systemu, podając numer karty i hasło.

Na stronie po zalogowaniu znajdziemy m.in. część informacyjną dotyczącą aktualnych cen biletów, regulamin sprzedaży, dane MPK oraz przyciski funkcyjne umożliwiające doładowanie biletu, a także funkcję szybkiego sprawdzenia stanu karty i transakcji. System dostosowany jest dla osób słabo widzących.

Płacimy!

Aby dokonać płatności, należy wybrać kolejno: opcję doładowania, rodzaj biletu i czas od kiedy ma obowiązywać bilet. W przypadku portmonetki należy podać również kwotę jaką chcemy wpłacić. W każdej chwili możemy się cofnąć lub anulować już kupiony bilet. Po kupieniu biletu za pośrednictwem portalu płatniczego, następnego dnia roboczego będzie można uaktualnić dane na karcie wkładając kartę do kasownika, który zapisze na karcie nowy bilet.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
Inowrocław
MPK Inowrocław
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.