TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Baku zamawia dodatkowe pociągi metra w TMH
InfoTram.pl - Opublikowano: 22.10.2019 15:45:39
Baku zamawia dodatkowe pociągi metra w TMH

Baku podpisało ze spółką zależną Transmashholding Metrowagonmash kontrakt na dostawę 15 pięciowagonowych pociągów metra.

Baku podpisało ze spółką zależną Transmashholding Metrowagonmash kontrakt na dostawę 15 pięciowagonowych pociągów metra.

Do stolicy Azerbejdżanu trafią pociągi pomalowane w specjalny schemat kolorów, a także z nowym projektem reflektorów i zmodyfikowanym system informacji pasażerskiej.

Umowa została podpisana 21 października przez dyrektora generalnego MWM, Borysa Bogatyrewa i prezesa Baku Metro, Zaura Huseynova. Składy zostaną dostarczone w latach 2020–2023. MWM dostarczył już osiem pociągów pięciowagonowych do metra Baku w latach 2018-2019.

Drzwi w wagonach z serii 81-765.4B / -766.4B są szersze niż w oryginalnych pociągach, a dostęp do nich jest bez barierowy w całym pociągu. Pociąg jest również wyposażony w lekki system ostrzegawczy sygnalizujący otwarcie i zamknięcie drzwi, a także gniazdka elektryczne. W wagonach są miejsca dla pasażerów na wózkach inwalidzkich, spacerowych i rowerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Baku
TMH
metro
Azerbejdżan
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.