TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Awaria w Poznaniu, nie kursują tramwaje
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 19.03.2019 12:21:22
zdjęcie ilustracyjne (źródło: wikipedia, kelner77, lic. CC BY 3.0)

Prawdopodobnie dopiero jutro rano zaczną kursować tramwaje ulicą Głogowską po awarii wodociągu, do której doszło w poniedziałek po południu.

Prawdopodobnie dopiero jutro rano zaczną kursować tramwaje ulicą Głogowską po awarii wodociągu, do której doszło w poniedziałek po południu.

Spółka Aquanet obecnie usuwa skutki awarii, nadal są niewielkie utrudnienia w ruchu drogowym. W poniedziałek przed godz. 16. na ulicy Głogowskiej przy Placu Wilsona pękła rura wodociągowa o średnicy 450 mm. Pięć linii tramwajowych - 3, 5, 8, 11, 14 kursuje zmienionymi trasami, a MPK uruchomiło zastępczą komunikację autobusową. Są też niewielkie utrudnienia w ruchu drogowym.

Obecnie usuwane są skutki awarii. W pierwszej kolejności jest to odtwarzanie torowiska, a następnie nawierzchni asfaltowej. Najprawdopodobniej tramwaje na ulicę Głogowską wrócą w środę rano, a jeśli wszystko potoczy się zgodnie z harmonogramem, samochody bez utrudnień powinny jeździć ulicą Głogowską w czwartek - poinformowała PAP rzecznika Aquanetu Dominika Wiśniewska.

Jak dodała, mimo awarii, mieszkańcy tej dzielnicy mieli cały czas dostęp do wody.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
awaria
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.