TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusy za tramwaje w Częstochowie
InfoTram.pl - Opublikowano: 02.08.2018 19:23:14
Autobusy za tramwaje w Częstochowie

W dniach od 3 do 5 sierpnia br. zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowych na odcinku od przystanku FIELDORFA-NILA do zajezdni MPK przy Al. Niepodległości.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że w związku z pracami związanymi z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej w dniach od 3 do 5 sierpnia br. zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowych na odcinku od przystanku FIELDORFA-NILA do zajezdni MPK przy Al. Niepodległości.

Na ww. odcinku tramwaje zostaną zastąpione liniami autobusowymi oznaczonymi numerami: 01, 02 i 03 umożliwiającymi przesiadkę przy zajezdni MPK na odpowiednie linie tramwajowe nr: 1, 2 i 3.

Na dalszych odcinkach tras wspomniane linie obsługiwane będą już przez tramwaje, których rozkład jazdy będzie zsynchronizowany z komunikacją zastępczą. Wspomniane utrudnienia związane z pracami remontowymi nie pozwalają ponadto na to by w niedzielę 5 sierpnia na tory wyjechał zabytkowy tramwaj kursujący na linii turystycznej "4N". Na jego pokład MPK zaprasza w każdą kolejną niedzielę wakacji. Najbliższa przypadnie na 12 sierpnia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Częstochowa
Częstochowa
remont
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.