TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusem linii 800 do Palmir
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 05.04.2019 15:21:40
Autobusem linii 800 do Palmir (foto: ZTM)

Od soboty 6 kwietnia autobusy linii 800 po zimowej przerwie wrócą na swoją trasę. Linia 800 zawiezie do Muzeum – Miejsca Pamięci Palmiry i na spacer do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Od soboty 6 kwietnia autobusy linii 800 po zimowej przerwie wrócą na swoją trasę. Linia 800 zawiezie do Muzeum – Miejsca Pamięci Palmiry i na spacer do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Autobusy będą jeździły we wszystkie soboty, niedziele i święta oraz 2 maja, 21 czerwca i 16 sierpnia. Nie wyjadą na trasę w dniach 20-22 kwietnia.

Trasa linii 800: METRO MŁOCINY – al. gen. M. Wittek – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin Stary: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: szosa gdańska – Palmiry: szosa gdańska – Palmiry: palmirska droga – Kampinoski Park Narodowy: palmirska droga – PALMIRY-MUZEUM.

Podróż autobusami linii 800 to doskonały pomysł na weekendową wycieczkę do muzeum i miejsca pamięci. Zobaczyć tu można wystawę poświęconą egzekucjom w Palmirach i na terenie Puszczy Kampinoskiej w latach 1939–1943, oraz wydarzeniom na tym obszarze w trakcie II wojny światowej. Na cmentarzu spoczywa m.in. lekkoatleta Janusz Kusociński i marszałek Sejmu Maciej Rataj.

Wizytę w muzeum można połączyć ze spacerem i do domu wrócić również komunikacją miejską. Trasa krótszego prowadzi czarnym szlakiem przez ścieżkę dydaktyczną Do Karczmiska i do Truskawia, skąd odjeżdżają autobusy linii 210. Można również dojść niebieskim szlakiem do Pociechy, a następnie zielonym przez uroczysko Na Miny do Dziekanowa Leśnego, gdzie zatrzymują się autobusy linii 150.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZTM Warszawa
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.