TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Austria: Wypadek polskiego autokaru
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 02.03.2019 17:34:22
Austria: Wypadek polskiego autokaru ; fot. serwis FF Raaba/Langler

2 marca pięć osób zostało lekko rannych w wypadku polskiego autokaru w Austrii.

2 marca pięć osób zostało lekko rannych w wypadku polskiego autokaru w Austrii.

Polski autokar uderzył w sobotę w przydrożną barierkę ochronną w pobliżu Grazu w Austrii. W wyniku zderzenia lekkie obrażenia odniosło pięć osób.

Do wypadku doszło około południa na autostradzie A2 w pobliżu miejscowości Raaba pod Grazem.

Jak wynika z informacji podanych przez Czerwony Krzyż, autokarem jechało 41 osób. Pięcioro lekko rannych zabrano do szpitala, pozostałym udzielono pomocy na miejscu i czekają oni obecnie na zastępczy autokar.

Wskutek wypadku na autostradzie A2 w kierunku Klagenfurtu utworzył się kilometrowy korek.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Austria
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.