TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Apple pokazuje jak zapłacić za bilet TfL [FILM]
- Opublikowano: 18.02.2020 14:30:46
Apple pokazuje jak płacić za transport publiczny w Londynie [FILM]

Masz Apple Pay w iPhonie lub zegarku Apple Watch? Możesz w ten sposób zapłacić za transport publiczny w Londynie. Zobacz jak.

Masz Apple Pay w iPhonie lub zegarku Apple Watch? Możesz w ten sposób zapłacić za transport publiczny w Londynie. Zobacz jak.

Na brytyjskim kanale Apple w serwisie YouTube pojawiła się nowa porada dotycząca korzystania z iPhone'a lub zegarka Apple Watch przy płaceniu za pomocą Apple Pay za transport publiczny w Londynie.

W przypadku iPhone'a proces ten nie wymaga skanowania twarzy za pomocą Face ID lub linii papilarnych przez Touch ID. Wystarczy przyłożyć iPhone'a lub zegarek Apple Watch do żółtego zbliżeniowego czytnika kart.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
bilet
W. Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.